پروژه های به اتمام رسیده پیمانکاری

پروژه تصفیه خانه اردبیل

کارفرما :سازمان آب منطقه ای اردبیل
پروژه تصفیه خانه آب اردبیل با دبی 1200 لیتر در ثانیه در 30 کیلومتری شهر اردبیل در پایین دست سد یامچی واقع شده است و تأمین آب شرب بهداشتی اردبیل و سرعین توسط خط انتقال 30 کیلومتری از این تصفیه خانه انجام می گیرد. این پروژه طی مراسم رسمی با حضور ریاست محترم جمهور افتتاح گردید.


 

قطعه L1 قطار شهری تبریز

کارفرما: قطار شهری تبریز
قطعه L1 قطار شهری تبریز در حد فاصل ایستگاه های 16 و 17 مسیر یک قرار دارد، از مشخصات اصلی این پروژه اجرای دو تونل عمیق جمعأ به طول 0/5 کیلومتر و اجرای تونل های نیمه عمیق به طول تقریبی 550 متر می باشد.
 


 

پروژه ساختمان جدید استانداری تبریز

کارفرما: وزارت کشور
این پروژه در 7 طبقه سازه ای و بصورت ویژه طراحی شده که در مدیریت های بحران بصورت بهره برداری مستمر جوابگو خواهد بود. در طراحی و ساخت این ساختمان از فن آوری های خاص و مصالح ویژه استفاده گردیده است.
این پروژه طی مراسمی بدست وزیر محترم کشور و برخی ازمقامات استانی افتتاح گردید.

 

 

هسته مرکزی ایستگاه S01 خط دو قطار شهری تبریز

کارفرما: موسسه افق انرژی پایدار(خاتم الانبیا)
ایستگاه S01 خط 2 قطار شهری تبریز، در منطقه قراملک، طی قرارداد منعقده توسط شرکت بیر اجرا گردیده است.


 

پروژه راه اصلی میانه به سد شهریار

کارفرما: آب منطقه ای آذربایجان شرقی
این پروژه  قسمتی از راه اصلی سد شهریار است که بزرگترین سد بتنی شمالغرب کشور بوده ، در این پروژه  3 دستگاه تونل به طول تقریبی 1 کیلومتر قرار دارد که شامل 30 دستگاه پل تا دهانه 30 متر می باشد.


 

پروژه قطعه 5 قطار شهری تبریز

کارفرما: سازمان قطار شهری تبریز
قطعه 5 قطار شهری در حد فاصل ایستگاه های 6 و 7 قرار گرفته است، از مشخصات این پروژه اجرای دیوارهای حائل و تونل cut & cover در این پروژه می باشد.


 

پارکینگ طبقاتی فجر

کارفرما: شهرداری منطقه 8 تبریز
این پارکینگ بصورت دو طبقه بتنی در خیابان والمان تبریز با ظرفیت 650 خودرو در مرکز شهر تبریز جهت سامان بخشیدن به ترافیک مرکز شهر اجرا و  در انتها به مجتمع تجاری والمان که توسط این شرکت احداث شده دسترسی دارد.
این پروژه بدست شهردار محترم تبریز افتتاح گردید.